V Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «НАЦІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ТЕНДЕНЦІЇ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

20 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

16 листопада 2018 року у ПолтНТУ відбулася V Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Національна економіка в умовах глобалізації: тенденції, проблеми та перспективи», присвячена 200-річчю освітніх традицій ПолтНТУ, яку провела кафедра міжнародної економіки та маркетингу. У роботі конференції взяли участь понад 140 учасників із різних міст України – Харкова, Маріуполя, Києва, Кривого Рогу, Запоріжжя, Житомира, крім того в конференції прийняли участь науковці та студенти з Латвії, Польщі, Австрії, Китаю, Болгарії та Хорватії.

З вітальним словом до аудиторії звернулися директор ННІ ФЕМ ПолтНТУ, д.е.н., професор Володимир Гришко, завідувач кафедри міжнародної економіки та маркетингу, д.е.н., професор Ірина Чичкало-Кондрацька та голова Ради молодих учених ПолтНТУ, к.т.н., доцент Ксенія Чичуліна.

Приємно відзначити, що до роботи науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Національна економіка в умовах глобалізації: тенденції, проблеми та перспективи» активно долучилися представники бізнесових структур.

Image Not Found

Image Not Found

Зокрема, активізували увагу присутніх виступи гостей конференції: Аліни Гуріної, директора AG PR (Communications) на тему «Новітні тенденції побудови сучасних брендів»; Володимира Бражника, керівника відділу Digital маркетингу компанії «Аврора», який розглянув вплив маркетингу на життя людей у сучасних умовах; Wendy van der Vegt (Нідерланди) «Modern marketing technologies: theory and practice».

Також до конференції у відео режимі долучилися Rostislav Dykan та Dariusz Surel (Білостоцька політехніка, Польща), Anny Habib, Генеральний менеджер компанії “Royal Global Shipping” (КНР), Володимир Олешко (університет ISMA, Латвія), Kristina Gorodetska (Університет Відня, Австрія).

Image Not Found

На конференції мали можливість виступити з доповіддю молоді вчені та студенти ННІ ФЕМ. Так, к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Мирина Муллер виступила з доповіддю на тему: «Нейромаркетинг - сучасний інструмент стратегічного управління маркетингом»; серед студентів з цікавими та змістовними доповідями звернулися до аудиторії Анна Лекунович, Влада Балтрушенє, Олег Сіренко та інші.

Тож вітаємо усіх часників конференції! Бажаємо нових творчих здобутків та високих наукових результатів.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found