У ПОЛТНТУ ПРОЙШОВ БРЕЙН-РИНГ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЯМ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

30 травня 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

У ПолтНТУ вже стало доброю традицією проведення кафедрою міжнародної економіки та маркетингу в рамках Днів Європи в Україні брейн-рингу серед студентів.

Цього року в брейн-рингу «Європейський Союз: відоме та невідоме» взяли участь студенти спеціальностей «Міжнародні економічні відносини», «Маркетинг» та «Економічна кібернетика». Вони відповідно сформували команди «Дипломати», «Чорнослив» і «Кібернята».

Image Not Found

Ведучою заходу виступила д.е.н., професор, зав. кафедри міжнародної економіки та маркетингу Ірина Чичкало-Кондрацька.

Image Not Found

Команди вели запеклу боротьбу за перемогу протягом трьох турів – «Питання-відповідь», «Взаємовідносини Україна - ЄС через 20 років» та «Міні-презентація країни ЄС».

Image Not Found

Другий та третій тури вимагали від студентів використання не тільки теоретичних знань щодо процесу європейського інтеграції, а й креативності у висловлюванні власних поглядів на сучасне життя Євросоюзу.

Image Not Found

При проведенні міні-презентації країн ЄС команди проявили глибокі знання про економіку, політику, соціально-культурне життя таких країн, як Франція, Великобританія та Італія.

Image Not Found

На думку журі, команди справді у повній мірі розкрили не тільки свої художні, а й кулінарні уподобання, презентувавши страви національної кухні обраної країни.

Image Not Found

Таким чином, за результатами трьох турів перше місце здобула команда «Дипломати», друге місце – «Кібернята» та третє – «Чорнослив». Команди показали гарні знання, проявили командний дух, креативні здібності і уміння злагоджено працювати.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found