Проведення тренінгу на тему: «Реформи системи публічного управління в Україні» із застосування інтерактивного методу викладання «світове кафе».

13 листопада 2019 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

В рамках практичних занять з дисципліни «Основи публічного управління» 11 листопада 2019 року старшим викладачем Неділько А.І. було проведено тренінг на тему: «Реформи системи публічного управління в Україні» із застосування інтерактивного методу викладання «світове кафе».

Image Not Found

В тренінгу взяли участь студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» та викладачі .

Image Not Found

Тренінг включив в себе питання: кращих практик європейських країн у формуванні системи публічного управління; послідовність прийняття управлінського рішення в публічному управлінні; якість надання адміністративних послуг у системі публічного управління; фактори підвищення ефективності публічного управління.

Image Not Found

Викладачі та студенти напрацювали цікаві та креативні ідеї щодо можливостей вирішення актуальних питань сьогодення у розвитку системи публічного управління в Україні».