День знань у Новосанжарському навчально-виховному комплексі

1 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

1 вересня 2017 року асистент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Альона Буряк привітала вчителів, учнів та батьків Новосанжарського навчально-виховного комплексу із Днем знань та запросила на навчання до провідного ВНЗ Полтавського регіону – Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Image Not Found

Під час привітання викладач передала директору Новосанжарського НВК Миколі Решетилі листа з найщирішими вітаннями із початком нового навчального року від Президента Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимира Онищенка.

Image Not Found

Після закінчення урочистої частини Першого дзвоника Альона Буряк зустрілася з учнями 11 класів Новосанжарського навчально-виховного комплексу та розповіла про навчання на підготовчих курсах університету, про переваги навчання у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, зокрема за програмою подвійного диплома, про академічну та кредитну мобільность з провідними ВНЗ Німеччини, Китаю, Бельгії, Польщі та інших країн, а також про можливість проходити практику та стажування на провідних підприємствах-партнерах ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка як в Україні, так і за кордоном.

Image Not Found

Image Not Found