ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІН ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ

За матеріалами ............ ПолтНТУ

Image Not Found

У Навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ передбачено можливість надання освітніх послуг англійською мовою для іноземних студентів, які навчаються за різними спеціальностями першого та другого рівнів вищої освіти.

ПРОГРАМИ ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ

За матеріалами ............ ПолтНТУ

Image Not Found

У студентів освітнього ступеня «магістр» і випускників Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка нещодавно з’явилася унікальна можливість разом із дипломом державного зразка отримати диплом одного із європейських вищих навчальних закладів.

НАЯВНІСТЬ ГУРТОЖИТКУ

За матеріалами ............ ПолтНТУ

Image Not Found

Одним із найбільших структурних підрозділів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка є студентське містечко, що знаходиться неподалік від історичного центру міста Полтава, у мальовничій, зеленій парковій зоні. Студмістечко складається із п’яти студентських гуртожитків, в яких сьогодні проживає чимало студентів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту.

На території студентського містечка, що знаходиться поряд із університетом, розташовані: студентська їдальня, студентський профілакторій, пральня з усім необхідним обладнанням.

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ІНСТИТУТУ

За матеріалами ............ ПолтНТУ

Image Not Found

У Навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ завжди панує неповторна творча атмосфера, адже поєднання навчання із наукою, спортом і цікавими проектами, ініціаторами яких майже завжди є студенти, дозволяє створити всі необхідні умови для розвитку і самореалізації кожного.

Важливою складовою життя наших студентів є студентське самоврядування, участь в якому не лише навчає працювати в команді, але й виховує лідерські якості, формує організаторські здібності.

Вітання студентів групы 201-ЕП з днем працівника освіти!

Image Not Found
Image Not Found