Діджиталізація – запорука успішного бізнесу та майбутнє економіки!

15 грудня 2019 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

Невід’ємна вимога якісної підготовки фахівців спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – бути компетентними в ключових трендах та векторах розвитку економічного середовища. Одним із таких трендів є діджиталізація бізнес-процесів, яка все глибше і глибше проникає в усі види економічної діяльності.

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» пройшли інтерактивне практичне навчання в АТ КБ «Приватбанк»

15 грудня 2019 р.

За матеріалами кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Image Not Found

11-13 листопада для студентів 2 та 3 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» проведені інтерактивні практичні заняття на базі головного управління АТ КБ Приватбанк у Полтавській області.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» крокує в ногу із сучасним бізнесом!

16 листопада 2019 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

Систематична взаємодія сучасного бізнесу і науки – запорука якісної підготовки фахівців спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Тому викладачі кафедри економіки підприємства та управління персоналом підтримують постійні контакти з провідними підприємцями та переймають їхній успішний досвід.

Змагання, спілкування, гарні емоції, нові друзі – результати Квест туру ІІ сезону 2019 року студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

16 листопада 2019 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Image Not Found

В рамках заходів кафедри економіки підприємства та управління персоналом, які присвячені Дню студента, 12 листопада 2019 року відбувся щорічний Квест тур серед студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Проведення тренінгу на тему: «Реформи системи публічного управління в Україні» із застосування інтерактивного методу викладання «світове кафе».

13 листопада 2019 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

В рамках практичних занять з дисципліни «Основи публічного управління» 11 листопада 2019 року старшим викладачем Неділько А.І. було проведено тренінг на тему: «Реформи системи публічного управління в Україні» із застосування інтерактивного методу викладання «світове кафе».

Святкування Міжнародного дня бухгалтера

13 листопада 2019 р.

За матеріалам кафедри обліку і аудиту

Image Not Found

Веселе і насичене свято з нагоди Міжнародного дня бухгалтера для майбутніх бухгалтерів організувала кафедра обліку і аудиту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

13 листопада 2019 р.

За матеріалам кафедри менеджменту і логістики

Image Not Found

Вітаємо студентку групи 401-ЕМ Вербову (Кравченко) Дарину з призовим третім місцем в обласному конкурсі «Від студентського самоврядування до самоврядування громад» 2019 року за наукову роботу «Впровадження територіальними громадами сучасних практик поводження з твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва» (11 листопада 2019).

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт студентів зі спеціальності 051 «Економіка»

17 червня 2019 р.

За матеріалам кафедри економіки підприємства і управління персоналом

Image Not Found

30 травня 2019 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 076 « Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Наукові здобутки студентів кафедри фінансів і банківської справи!

30 травня 2019 р.

За матеріалами кафедри фінансів і банківської справи

Image Not Found

З метою формування покоління молодих науковців і сприяння реалізації їх здібностей та активізації науково-дослідної роботи студентів в Україні проводяться щорічні конкурси наукових робіт. Не став виключенням і 2018-2019 навчальний рік.

Студенти кафедри міжнародної економіки та маркетингу переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

30 травня 2019 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

Лекунович Анна, здобула перемогою у ІІ турі Всеукрїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом "Міжнародні економічні відносини» у Київському інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018/2019 навчальному році зі спеціальності «Логістика»

30 травня 2019 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

Cтудентка групи 401-ЕМ Новікова Ілона нагороджена дипломом другого ступеня за наукову роботу на тему «Логістичне забезпечення управління запасами сільськогосподарського підприємства»

І В МЕНЕДЖМЕНТІ ПРИРОДООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МИ НАЙКРАЩІ!

30 травня 2019 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики

Image Not Found

Протягом 13-15 березня 2019 р. на кафедрі менеджменту природоохоронної діяльності Одеського державного екологічного університету пройшла підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

VIII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна економічна наука: теорія і практика»

1 грудня 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

14 листопада 2018 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна економічна наука: теорія і практика».

V Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «НАЦІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ТЕНДЕНЦІЇ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

20 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

16 листопада 2018 року у ПолтНТУ відбулася V Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Національна економіка в умовах глобалізації: тенденції, проблеми та перспективи», присвячена 200-річчю освітніх традицій ПолтНТУ, яку провела кафедра міжнародної економіки та маркетингу. У роботі конференції взяли участь понад 140 учасників із різних міст України – Харкова, Маріуполя, Києва, Кривого Рогу, Запоріжжя, Житомира, крім того в конференції прийняли участь науковці та студенти з Латвії, Польщі, Австрії, Китаю, Болгарії та Хорватії.

Квест в гуртожитку до Міжнародного дня студента

15 листопада 2018 р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

14 листопада 2018 року проведений квест для мешканців гуртожитку № 4. Мета набути знання та навички суспільного проживання та отримання вагомого приза. У квесті взяли участь 3 команди, що завзято змагалися за 1 місце. Учасникам необхідно було виконати завдання, що чекало їх на зазначених заздалегідь поверхах.

Участь студентів ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка спеціальності «Облік і оподаткування» у конкурсі студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

12 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

Image Not Found

7.11.2018 року у Полтаві відбувся щорічний конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад».

Вітаємо з святом – Днем студента!

12 листопада 2018 р.

Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики

Image Not Found

В цьому році дружня родина економістів-кібернетиків ПолтНТУ збільшилася на 17 талановитих, розумних юнаків та дівчат. Це вже наш 20-й ювілейний набір (1999-2018)! Ми щиро бажаємо, щоб Ваше студентське життя було наповнене позитивними емоціями, яскравими враженнями та плідною працею, а головне, щоб всі Ваші мрії здійснилися! Нехай Вам завжди щастить!!!

Відвідування персональної виставки картин художниці Руслани Анічиної

10 листопада 2018 р.

За матеріалами кафедри обліку і аудиту

Image Not Found

01.11.2018 р. студенти першого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» разом з куратором к.е.н., доцентом Лебедик Г.В. відвідали персональну виставку колишньої студентки архітектурного факультету Руслани Анічиної, яка проходила у галереї мистецтв.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found