Продовжується співпраця між ПОЛТНТУ і СУМДУ в рамках програми ERASMUS +

12 жовтня 2016 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ.

У рамках співпраці між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка і Сумським державним університетом та реалізації навчального модуля за програмою Жана Моне 12-13 жовтня 2016 року на базі ПолтНТУ було проведено відповідні лекційні і тренінгові заняття.

Image Not Found

Під час проведення вказаних заходів студенти освітнього ступеня «магістр» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і 073 «Менеджмент» разом із викладачами випускових кафедр економіки підприємства та управління персоналом і менеджменту та логістики ПолтНТУ мали гарну нагоду ознайомитися із новим курсом «Основи європейської економіки та торгівельної політики ЄС» за темою навчального модуля Жана Моне 573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE «Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України».

Image Not Found

Матеріали навчального курсу були представлені кандидатом економічних наук, доцентом кафедри економіки та бізнес-адміністрування Олександром Кубатко, який очолює команду Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Сумського державного університету, що стала переможцем конкурсу Програми Європейського Союзу Erasmus+ у сфері вищої освіти за напрямом Жан Моне.

Image Not Found

Крім цікавої та змістовної лекції студенти ПолтНТУ взяли активну участь у дебатах за форматом Карла Поппера.

Image Not Found

Співпраця між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка і Сумським державним університетом у рамках програми Erasmus+ буде продовжуватися. Планується участь студентів і викладачів у відкритому навчальному курсі, який буде розміщений на online-платформі СумДУ (http://ocw.sumdu.edu.ua/) з метою подальшого поширення результатів проекту. Після успішного завершення навчання слухачі зможуть отримати відповідні сертифікати за програмою Жана Моне.

Image Not Found

Подібні сертифікати стануть не лише в нагоді студентам нашого університету під час перезарахування навчальних дисциплін за вибором, але й науково-педагогічним працівникам при проходженні відповідних програм підвищення кваліфікації.

Image Not Found
Image Not Found