Проведення профорієнтаційної роботи викладачами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики у ЗОШ №38 та в гімназії «Здоров’я» №14 м. Полтава

16 лютого 2018 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

13 лютого 2018 р. викладачі кафедри економічної теорії та економічної кібернетики Шевченко О.М., Скрильник І.І. відвідали ЗОШ № 38 та гімназію «Здоров’я» №14 м. Полтава.

Image Not Found

Зустріч з учнями двох одинадцятих класів школи №38 пройшла у теплій та дружній атмосфері.

Image Not Found

Також радо та зацікавлено зустріли викладачів кафедри учні випускного класу гімназії «Здоров’я» №14.

Image Not Found

Випускникам шкіл було роз’яснено, що у цьому році до вишів на бюджетні місця можна подати лише 7 заяв на 4 спеціальності. Учням необхідно зробити правильний вибір предметів ЗНО. При вступі на економічні спеціальності є обов’язковими українська мова та література, математика. За вибором такі дисципліни: іноземна мова або географія. Терміни реєстрації до участі у ЗНО: початок – 6.02.2018, закінчення – 19.03.2018).

Також викладачі кафедри ознайомили випускників зі спеціальностями ПолтНТУ, розповіли про спеціальність 051 «Економіка» та спеціалізацією «Економічна кібернетика та аналітична економіка». Учні цікавилися дисциплінами, що викладаються по даній спеціалізації, працевлаштуванням випускників кафедри, заповнили анкети.

Image Not Found