Проведення профорієнтаційної роботи кафедрою «Економічна кібернетика»

31 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

Image Not Found

Кафедра економічної кібернетики приділяє увагу профорієнтаційній роботі, яка здійснюється як протягом навчального року, так і в період проведення науково-практичних конфернецій.

Профорієнтаційна робота представників ПолтНТУ серед учнів Полтавських ЗОШ № 26, № 28

25 жовтня 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу

Image Not Found

У рамках проведення профорієнтаційної роботи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Безрукова Наталія Валеріївна 18 жовтня 2017 року відвідала Полтавські ЗОШ № 26, № 28.

Новий старт профорієнтаційної роботи кафедри менеджменту і логістики ПолтНТУ

26 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

З початком кожного навчального року дружний колектив кафедри менеджменту і логістики Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ активно долучається до профорієнтаційної роботи з талановитою учнівською молоддю. Не винятком став і вересень 2017 року.

Квест Першого дзвоника

08 вересня 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної теорії та регіональної економіки

Image Not Found

01.09.2017 р. викладачі кафедри економічної теорії та регіональної економіки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка доц. Жовнір Н.М. та доц. Шевченко О.М. традиційно відвідали свято Першого дзвонику у Зіньківській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 1 (директор Сідак Людмила Сергіївна) та Полтавській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 18 (директор Горіна Оксана Йосипівна) та вручили вітальну адресу від імені ректора, д.е.н., проф. Онищенка В.О. Крім того, було надано загальну інформацію щодо умов вступу до університету та про особливості функціонування підготовчих курсів.

Кафедра менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ привітала випускників Полтавської ЗОШ № 4 зі Святом останнього дзвоника

26 травня 2017 р.

За матеріалами кафедри менеджменту і логістики ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

26 травня 2017 року представники кафедри менеджменту і логістики к.е.н., доцент Олександр Голобородько та к.е.н., старший викладач Аліна Чайкіна від імені усього науково-педагогічного колективу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ привітали випускників 11 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 із успішним завершенням навчального року.

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри фінансів і банківської справи ННІ ФЕМ ПолтНТУ у місті Миргород

23 березня 2017 р.

За матеріалами кафедри ФіБС ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

23 березня 2017 року представники кафедри фінансів і банківської справи Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ, старші викладачі Катерина Штепенко та Олена Дахно відвідали низку навчальних закладів міста Миргород із метою проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді.

Відбулася зустріч представників випускової кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ із майбутніми абітурієнтами

24 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

Викладачі кафедри міжнародної економіки та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту значну увагу приділяють профорієнтаційній роботі з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів, надаючи майбутнім абітурієнтам всю необхідну інформацію про основні спеціальності, за якими сьогодні здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Асистент кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ побувала у стінах рідної школи з профорієнтаційною роботою

24 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

24 лютого 2017 року асистент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Ірина Новицька завітала з профорієнтаційною роботою до Чутівської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

Продовжується співпраця кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ зі школами міста Полтави

21 лютого 2017 р.

За матеріалами кафедри міжнародної економіки та маркетингу ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

Кафедра міжнародної економіки та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ активно проводить профорієнтаційну роботу серед випускників закріплених загальноосвітніх навчальних закладів міста Полтави з метою формування якісного контингенту студентів.

Підсумки профорієнтаційної роботи представників Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ за 2016 рік

17 березня 2017р.

За матеріалами ННІ ФЕМ ПолтНТУ

Image Not Found

Представниками Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ систематично проводяться заходи профорієнтаційного характеру, спрямовані на підвищення рівня обізнаності учнівської молоді із правилами вступу до вищих навчальних закладів. Протягом вересня-грудня 2016 року науково-педагогічні працівники Інституту відвідували різні школи міста Полтави та Полтавської області, де активно спілкувалися із учнями та їхніми батьками, пояснювали кожному переваги навчання у ПолтНТУ, адже університет, який сьогодні володіє високим рівнем міжнародного визнання, пропонує своїм абітурієнтам широкий спектр спеціальностей, що відкривають гарні перспективи подальшого працевлаштування як в Україні, так і за кордоном.

Image Not Found