Проведення профорієнтаційної роботи викладачами кафедри економічної кібернетики у ЗОШ №2

14 листопада 2017 р.

За матеріалами кафедри економічної кібернетики

3 листопада 2017 р. викладачі кафедри економічної кібернетики Тесьолкін О.І. та Кобець С.П. відвідали ЗОШ № 2 - один з потужних осередків загальноосвітніх навчальних закладів м. Полтави.

Image Not Found

Зустріч з учнями одинадцятих класів пройшла у теплій та дружній атмосфері. Випускникам було роз’яснено особливості правил прийому до ВУЗів у цьому році (можна подати лише 7 заяв на 4 спеціальності за Державним замовленням); правильний вибір предметів ЗНО (дисципліни визначаються за спеціальностями на рівні Міністерства освіти та науки України, а не за рішенням ВУЗів), обов’язковими є українська мова та література, математика та за вибором: іноземна мова або географія (спеціальність «економіка»); терміни реєстрації до участі у ЗНО (початок – 6.02.2018, закінчення – 19.03.2018); створення особистого електронного кабінету вступника.

Image Not Found

Також викладачі кафедри ознайомили випускників зі спеціальностями ПолтНТУ, розповіли про спеціальність «Економіка» та спеціалізацію «Економічна кібернетика». Учні цікавилися дисциплінами, що викладаються по даній спеціалізації, працевлаштуванням випускників кафедри.

Image Not Found