Студенти-економісти ПолтНТУ – найактивніші учасники Бізнес-школи «Youth&Business»

6 листопада 2016 р.

За матеріалами кафедри економіки підприємства та управління персоналом ННІ ФЕМ ПолтНТУ

У рамках двосторонньої угоди про співпрацю між Сумським державним університетом та Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка 5-6 листопада 2016 року студенти-економісти ПолтНТУ взяли активну участь у роботі Бізнес-школи СумДУ «Youth&Business» у м. Суми. Навчання пройшли студенти 4-5 курсів спеціальності «Економіка підприємства» Альона Косташ, Альона Міщенко, Володимир Олешко та Владислав Кривенко під керівництвом доцента кафедри економіки підприємства та управління персоналом Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ Світлани Кулакової.

Image Not Found

За задумом засновників, бізнес-школа «Youth&Business» являє собою молодіжну платформу для спілкування молоді, що навчається, з бізнес-молоддю, яка вже працює та веде власну справу. Завдяки цьому успішне оволодіння новими знаннями і навичками відбувається одночасно із формуванням мережі ділових контактів.

У перший день занять на слухачів бізнес-школи чекали захоплюючі лекції про започаткування бізнесу та його подальший розвиток. Молоді успішні підприємці з міста Суми охоче ділилися зі студентською молоддю своїми секретами успіху і корисними порадами щодо ведення власної справи. Наприкінці першого дня навчання слухачі також мали можливість взяти участь у вечірніх практичних заняттях у класі одного зі спікерів, та об’єднавшись у групи, провести мозковий штурм щодо створення певної бізнес-ідеї.

Image Not Found

Другий день тренінгу передбачав інтенсивну командну роботу над презентаціями бізнес-проектів. Студентам ПолтНТУ вдалося створити перспективний проект у сфері послуг, який вони і представили на розгляд поважного журі, до складу якого входили кращі спікери бізнес-школи та викладачі Сумського державного університету. За активну роботу над цим перспективним проектом наші студенти були відзначені відповідними сертифікатами.

Image Not Found

Приємною несподіванкою для всіх учасників бізнес-школи «Youth&Business» стала можливість взяти участь у конкурсі «Бізнес-селфі», що тривав протягом двох днів. Завдяки своїй креативності команда студентів ПолтНТУ, керівником якої є доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ПолтНТУ Світлана Кулакова, здобула перемогу в даній грі і була нагороджена спеціальним призом.

Image Not Found

Останній день навчання у бізнес-школі «Youth&Business» запам’ятався кожному чудовою вечіркою з її неповторною дружньою атмосферою.

Image Not Found

Тож дякуємо СумДУ за чудовий прийом нашої команди і з нетерпінням будемо чекати наступної зустрічі!

Image Not Found
Image Not Found